גם לרכב שלך מגיע – ניקוי ריפוד בד ועור ברכבים

 

בין אם אתם מנקים את הרכב שלכם חיצונית כל שבוע או מאלו שמעדיפים "לחכות" ומשקיעים רק פעם בשנה, אין ספק שאתם מעוניינים ברכב שנראה טוב. אבל מה עם פנים הרכב? ריפוד בד ועור מתלכלך ומאבד את המראה הנאה עם השנים, כאן אנו נכנסים לתמונה ומנקים אותו בצורה מקצועית ויסודית. 

בדיחה פופולרית מתמקדת בעובדה שבעוד שנשים שומרות על ניקיון הבית בצורה מרשימה, הרכבים שלהן נראים "כמו מזבלה" לעומתן – הגברים עושים יותר כבוד למכוניות שלהם ומשקיעים בניקיונן. בין אם אתם מתחברים לסטריאוטיפים מגדריים או לא, אין ספק שאנשים רבים שוכחים מניקיון הרכב ודוחים אותו "להזדמנות אחרת" . התוצאה: הריפוד צובר לכלוך במשך זמן רב וחווית הנהיגה וכן הנסיעה ברכב פחות נעימה.

הגיע הזמן להעניק לרכב שלך את מה שמגיע לו ולנקות את הריפוד בצורה יסודית, שתגרום לו להיראות שיצא עכשיו מהניילונים. אנו מגיעים עם הציוד המקצועי שלנו לרכב שלך ומשאירים אותו במצב שבו רבים מלקוחותינו מופתעים – מי זכר שהריפוד בכלל בצבע אפור בהיר נאה ולא חום-אפור כהה ומדכא? בואו לגלות גם אתם, בדיוק איך הריפוד נראה כשהוא במיטבו.

ניקוי כל סוגי הריפוד

בין אם הרכב שלכם מרופד בעור או בבד, אנחנו נוכל לנקות אותו. המומחים שלנו מתאימים את חומר הניקוי וכן את שיטת הניקוי לריפוד שלכם ומשלבים בין יסודיות מקסימלית לעדינות הנדרשת כדי לשמור על עמידות הבד, שימשיך ללוות אתכם שנים רבות.

אחרי
אחרי
לפני
לפני
לפני
אחרי
לפני
אחרי

לקבלת ייעוץ חינם והצעת מחיר

חייגו 052-6504420

ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי